Produkty a služby

1. Servis výpočetní techniky

Předpokladem poskytování kvalitních komplexních IT služeb, je zajištění servisu veškeré výpočetní a kancelářské techniky.

Naše společnost vám nabízí jak záruční tak pozáruční servis. Kromě oprav v našem servisním středisku mohou zákazníci využít další široké nabídky našich nadstandardních služeb spojených se servisním zásahem.

V případě, že zákazník nedisponuje možností dopravit vadný produkt do servisního střediska, může se technik dostavit přímo na místo opravy, příp. zařídíme přepravu vadného produktu do našeho servisu pomocí přepravních služeb specializovaných přepravních společností.

V případě, že je pro Vás zařízení nepostradatelné, jsme vám schopni zapůjčit po dobu opravy náhradní techniku. Společnost Vidaron a.s. dále nabízí svým klientům speciální servisní podmínky cestou uzavírání servisních smluv. Na základě tohoto smluvního vztahu získá klient přesně definovanou strukturu nadstandardních služeb.

2. Implementace softwaru

Naše společnost se zabývá poradenstvím, instalacemi a správou většiny softwarových produktů. Tyto služby nabízíme, jak stávajícím, tak novým klientům, kteří vyžadují jednotlivé instalace serverových, operačních, či jiných produktů.

Nabízíme posouzení aktuálního stavu ve Vaši společnosti, poté navrhneme vhodné řešení problému, a v případě, že klient nestačí na instalaci vlastními silami, dané produkty implementujeme, vypracujeme projektovou dokumentaci a zaškolíme administrátory klienta. Nad systémem provádíme odborný dohled, a pomáháme řešit případné problémy.

Výběr ze seznamu produktů, které nabízíme:
Small Business Server 2003, Small Business Server 2008, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Active Directory, Exchange 2003, Exchange 2008, SQL 2000, 2005, 2008, ISA Server, Biz Talk Server, Class Server, Commerce Server, Identity Integration Server, Office SharePoint Server, Radius, veškeré operační systémy a aplikace Microsoft

3. Prodej a pronájem IT

Nabízíme dodávky PC, NTB těchto značek : Hewlett-Packard, LENOVO, Asus, DELL, Fujitsu Siemens. Najdete u nás také širokou škálu monitorů pro nejrůznější použití těchto značek: ACER, ASUS, BENQ, EIZO, FUJITSU-SIEMENS, HP, HYUNDAI, LG, NEC, NEOVO, PHILIPS, SAMSUNG,VIEWSONIC.

Paleta námi nabízených serverů je natolik široká, že je obtížné Vám ji předestřít celou a přitom nezkreslit informace o těchto produktech. Každý server, ale vlastníte za konkrétním účelem a provozujete na něm konkrétní aplikace. Informace a data hrají v našem životě stále významnější roli. Data - není to jen bezrozměrný údaj o zaplnění Vašeho disku, ale třeba zcela konkrétní údaje o zákaznících, dodavatelích, cenových nabídkách, dokumenty, technické výkresy, emailová komunikace, fotografie atp. Sběr dat, jejich uchovávání, vyhodnocování a následné využívání je spojeno prakticky se všemi oblastmi lidského života. Datová úložiště jsou tedy významným prvkem, zásadně ovlivňujícím kvalitu a úspěšnost tohoto konání. Datová úložiště společností HP, IBM, DELL.

Pokud chcete předejít výpadkům způsobeným i krátkou nestabilitou napájení, je jedním z mála řešení kvalitní záložní zdroj. Nabízíme komplexní řady napájecích zdrojů společností APC, HP, IBM. Samozřejmě, že každý hardware potřebuje i kvalitní softwarové vybavení a právě ono do velké míry určuje jak budou uživatelé s poskytovanými službami serveru spokojeni. Proto pro Vás zajišujeme osvědčená, kvalitní řešení s garancí chodu na dodávaném hardware a instalačním či servisním zajištěním.

Dodávky spotřebního materiálu :
Tonery a inkousty - originální, kompatibilní, refily
Datová média - CD, DVD, paměové karty, flash paměti, pásky
Obaly, boxy, pouzdra - na CD a DVD, diskety, fotoaparáty
Multimédia - mikrofony, reproduktory, sluchátka, web kamery
Myši, klávesnice, podložky pod myši
Příslušenství k notebooku - brašny, batohy, zámky, světla, cestovní sada

4. Návrh a realizace sítí

Naše partnerské dohody s předními světovými producenty v oboru slaboproudých systémů dávají našim zákazníkům garance kvality a plnění dlouhodobých garančních i servisních závazků.

Soustředíme se zejména na subdodávky síových řešení dodavatelům informačních systémů, subdodávky slaboproudých kabeláží a stavebního slaboproudu pro dodavatele staveb na klíč a kvalifikovaný servis počítačových sítí. Jsme partnerem pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu a komplexnost poskytovaných služeb, kteří hledají dodavatele otevřených systémů instalovaných na míru podle požadavků zákazníka s ohledem na budoucí rozvoj firmy a ochranu investic.

Naším cílem je vytvořit dobré zázemí pro všechny zákazníky, kteří pro svou komplexní dodávku potřebují spolehlivé řešení, kvalitu, záruky a operativní servis.

Nabízíme následující služby pro slaboproudé technologie rozdělené do základních kategorií:

 • poradenská činnost a konzultace
 • projektová činnost pro všechny stupně dokumentace
 • inženýrská činnost
 • dodávka zařízení a komponent
 • servis

  V rámci těchto kategorií spol. Vidaron a.s. nabízí následující systémy a produkty:
 • Strukturované kabeláže
 • Aktivní prvky a servery počítačových sítí
 • Mikrovlnné rádiové spoje
 • Certifikační měření kabeláží (metalické, optické trasy)
 • Telefonní ústředny a kancelářská technika
 • Servery LinuxBox
 • Správa, údržba, servis slaborpoudých systémů

   • Slaboproudé systémy:
   • STA, Společná TV anténa
   • JČ, Jednotný čas
   • OZV, Ozvučení, místní rozhlas
   • NKZ, Nemocniční komunikační zařízení
   • AVT, AV technika
   • EPS, Elektrická požární signalizace
   • EVR, Evakuační rozhlas
   • EZS, Elektrická zabezpečovací signalizace
   • CCTV, Kamerový systém
   • ACS, Přístupové systémy

Kontakty

Vidaron a.s.
Rudé armády 651/19a
73301 Karviná-Hranice
VoIP: +420 773 362 014


mapka.jpg, 36kB

Š VIDARON 2010 - 2021